Szeneczey Balázs városfejlesztésért felelős főpolgármester-helyettes beszédet mond az Élen a tanulásban, élen a sportban díjátadó ünnepségen
Simicskó István sportért felelős államtitkár beszédet mond az Élen a tanulásban, élen a sportban díjátadó ünnepségen
Tóth Márton magyar válogatott vízilabdázó beszédet mond az Élen a tanulásban, élen a sportban díjátadó ünnepségen
Halmos Zita díjazott általános iskolai kategória, műugrás, toronyugrás sportágban
Bán Teodóra unokája, Gonzales Jázmin díját veszi át, általános iskola kategória, ritmikus sportgimnasztika sportágban
Hnatyszyn Vanda díjazott, általános iskolai kategória, műugrás sportágban
Körtvélyessy Kata díjazott, általános iskolai kategória, alpesi sí sportágban
Deli Mihály Ádám díjazott, általános iskolai kategória, tenisz sportágban
Molnár Csenge díjazott, általános iskolai kategória, szertorna sportágban
Orosz Tibor Áron díjazott, általános iskolai kategória, birkózás sportágban
Tóth Fruzsina díjazott, általános iskolai kategória, kosárlabda sportágban
Geiger Balázs díjazott, általános iskolai kategória, WKF karate sportágban
Balatoni Abigél díjazott, általános iskolai kategória, atlétika sportágban
Bérczy Dorottya díjazott, általános iskolai kategória, kardvívás sportágban
Koleszár Mihály díjazott, általános iskolai kategória, öttusa sportágban
Pentz Ákos díjazott, általános iskolai kategória, kajak sportágban
Tremmel Flóra díjazott, általános iskolai kategória, evezés sportágban
Tóvizi Adrienn díjazott, általános iskolai kategória, wado-ryu karate sportágban
Urbán Zita díjazott, általános iskolai kategória, atlétika sportágban
Berecz Balázs díjazott, általános iskolai kategória, úszás sportágban
Sarai Ádám díjazott, általános iskolai kategória, taekwondo sportágban
Döbrőssy Gergely díjazott, általános iskolai kategória, evezés sportágban
Szebeli Melinda díjazott, sajátos nevelési igényű kategória, úszás sportágban
Sterck Laura Tímea díjazott, középiskolai kategória, WKF karate sportágban
Berta Emese díjazott, középiskolai kategória, shotokan karate sportágban
Richter Dóra díjazott, középiskolai kategória, atlétika, gyaloglás sportágban
Wermeser Zsombor díjazott, középiskolai kategória, országúti kerékpár sportágban
F. Tóth Anna díjazott, középiskolai kategória, atlétika sportágban
Kocsán Petra díjazott, középiskolai kategória, labdarúgás sportágban
Nagy Dorottya Krisztina díjazott, középiskolai kategória, akrobatikus rock and roll sportágban
Szőnyi Lili díjazott, középiskolai kategória, akrobatikus rock and roll sportágban
Szőnyi Panni díjazott, középiskolai kategória, akrobatikus rock and roll sportágban
Pintér Dóra díjazott, középiskolai kategória, wado-ryu karate sportágban
Szmodics Viktória díjazott, középiskolai kategória, vízilabda sportágban
Mógor Boglárka díjazott, középiskolai kategória, atlétika sportágban
Schmél Viktória díjazott, középiskolai kategóriában, tőrvívás sportágban
Bartók Miklós díjazott, felsőoktatási kategória, kardvívás sportágban
Cserdi Zsófia díjazott oklevelét édesapja, Cserdi István veszi át, felsőoktatási kategória, akrobatikus rock and roll sportágban
Fazekas Horvati Krisztina díjazott oklevelét édesanyja, Horváti Réka veszi át, felsőoktatási kategória, alpesi sí sportágban
Szalma Lilla díjazott, felsőoktatási kategória, akrobatikus rock and roll sportágban
Takács Anna díjazott, felsőoktatási kategória, floorball sportágban
Fülöp Ákos Győző díjazott, felsőoktatási kategória, kajak sportágban